Nawigacja

Kontakt

 • Gimnazjum w Bodzentynie
  Gimnazjum im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego"
  ul. Wolności 4
  26-010 Bodzentyn
 • tel/fax: (41)31-15-282

Galeria zdjęć

Rok szkolny:

Lista galerii

liczba galerii: 142

Wirtualny spacer, to miejsce w Internecie, dzięki któremu bez wychodzenia z domu możesz podziwiać nasze gimnazjum w zakresie 360 stopni.

Nie zwlekaj - zacznij wirtualne zwiedzanie już teraz ! Wystarczy najechać myszką na obrazek powyżej.

Absolwencie naszego GimnazjumAbsolwencie naszego Gimnazjum

Jeżeli pragniesz spotkać się z nauczycielami, młodszymi koleżankami i kolegami, to możesz nas odwiedzać w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach od 1030 do 1150.

Zapraszamy

Sobota 19.01.2019

Kalendarz szkolny

liczba odwiedzin: 400404

Nawigacja

  Nawigacja

   Witamy na oficjalnej stronie naszej szkoły.

   Aktualności

   • NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

         Z okazji 100. rocznicy odzyskania Niepodległości uczniowie klas III Gimnazjum w Bodzentynie wraz z wychowawcami i opiekunami wzięli udział w akcji „Zapalmy znicze na grobach bohaterów – 11 listopada w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości”, zorganizowanej przez UMiG Bodzentyn. Młodzież odwiedziła miejsca pamięci narodowej znajdujące się na terenie Bodzentyna. Zapalili znicz przewiązany biało-czerwoną wstążką. W ten sposób młodzież oddała hołd i cześć bohaterom walczącym w imię wolności Ojczyzny. 
    Dodatkowym elementem edukacji patriotycznej były prelekcje historyczne wygłaszane przez panię Annę Kozieł przy poszczególnych mogiłach.

   • DNIA 7 LISTOPADA 2018 ROKU O GODZINIE 1600 ODBĘDZIE SIĘ WYWIADÓWKA.

    Zapraszamy

   • ŚWIĘTO ZMARŁYCH

    "Święto Zmarłych"

    Na cmentarzu płomyki złote
    i groby w chryzantemach.
    Ludzie przyszli tu z myślą o tych,
    tórych już nie ma.

    Wspominają drogie imiona,
    zasłaniają lampki przed wiatrem,
    dla tych bliskich wieńce zielone
    i bukiety jesienne pełne kwiatów.

                                        Bechler H

   • WSPOMNIENIE O JANIE PAWLE II

    Dzień Papieski – wspomnienie o św. Janie Pawle II

           Z  okazji  Dnia Papieskiego, 16 października 2018 r. ,uczniowie z klasy 3a i 3b należący do szkolnego wolontariatu wraz opiekunem, przygotowali wystawę informacyjną  przedstawiającą  papieża Jana Pawła II  na przestrzeni całego pontyfikatu . Wystawa pt. „Święty naszych czasów” miała charakter informacyjno-edukacyjny. Była również wyrazem wdzięczności  i pamięci o naszym świętym rodaku .      

                                                                                                                              Wolontariat

   • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ w naszej szkole

    Nietypowo w tym roku, bo 15 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej, zwany popularnie Dniem Nauczyciela. Młodzież przygotowała z tej okazji uroczysty apel. Wiele wzruszających i refleksyjnych wierszy usłyszeli przybyli na uroczystość goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. W pięknych słowach uczniowie dziękowali swoim nauczycielom za trud nauczania i wychowania, życząc przy tym dużo satyswakcji z wykonywanej pracy. 

    Galeria zdjęć: DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.

   • Dnia 5 października 2018r. młodzież naszego gimnazjum uczestniczyła w I Marszu Szlakiem Józefa Piłsudskiego. Został on zorganizowany dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Przedstawiciele władz samorządowych z Bodzentyna i Wąchocka złożyli kwiaty i zapalili znicze pod tablicą upamiętniającą nadanie Józefowi Piłsudskiemu tytułu Honorowego Obywatela Miasta i Gminy Bodzentyn, pod tablicą poświęconą pobytowi Józefa Piłsudskiego w Bodzentynie 30 i 31 października 1914 roku, na cmentarzu z I wojny światowej.
    Następnie  uczniowie wyruszyli na szlak w kierunku Miejskiej Góry. Pod pomnikiem Henryka Dobrzańskiego na Miejskiej Górze zapalono znicze. Po około 3-godzinnym marszu młodzież dotarła do SP w Świętej Katarzynie. Po przemówieniach zaproszonych gości młodzież została odwieziona do Bodzentyna. Była to kolejna lekcja patriotyzmu dla naszej młodzieży.

     

   • DNI OTWARTE SZKOŁY

    Informujemy, że dnia 12 września 2018r. odbędzie się wywiadówka o godzinie 16.00

   Aktualności

   Kontakt

   • Gimnazjum w Bodzentynie
    Gimnazjum im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego"
    ul. Wolności 4
    26-010 Bodzentyn
   • tel/fax: (41)31-15-282

   Galeria zdjęć