DNI OTWARTE Warunki ubezpieczenia Warto wiedzieć

Warunki ubezpieczenia

Warunki ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2015/2016

Pobierz plik: Informacja_dla_rodzicow.pdf

Więcej informacji o produkcie oraz pełna oferta Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej znajduje się na stronie www.nau.pl

INSTRUKCJA LIKWIDACJI SZKÓD NNW W PROGRAMACH SPECJALNYCH OFEROWANYCH PRZEZ NAU SA

W razie pytań związanych z ubezpieczeniem NNw zapraszamy na stronę nau.pl/szkody lub kontakt tel. 801 11 22 55

DODATKOWE DOKUMENTY WYMAGANE W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU ZGŁASZANEGO ROSZCZENIA

Zgłaszane roszczenia

Trwały uszczerbek na zdrowiu Ubezpieczonego

Dokumentacja medyczna (od udzielenia pierwszej pomocy medycznej do zakończenia leczenia):

- kopia karty informacyjnej z Izby Przyjęć, SOR,

- historia choroby itp.

W przypadku dokumentacji medycznej nie wymagamy oryginałów.

Poniesienie kosztów leczenia Ubezpieczonego, kosztów nabycia przedmiotów ortopedycznych/środków pomocniczych

Oryginały rachunków lub faktur poniesionych kosztów leczenia, niezbędnych z medycznego punktu widzenia. W przypadku nabycia wyrobów medycznych będącymi przedmiotami ortopedycznymi lub środkami pomocniczymi, wymagana jest kopia zlecenia lekarskiego na zaopatrzenie w wyroby medyczne będące przedmiotami ortopedycznymi lub środkami pomocniczymi oraz oryginały rachunków lub faktur.

Czasowa niezdolność do uczęszczania do placówki oświatowo - wychowawczej

Zaświadczenie lekarskie z placówki oświatowo – wychowawczej z informacją o zwolnieniu Ubezpieczonego ze wszystkich zajęć ze wskazaniem okresu zwolnienia z nauki; zwolnienie tylko z zajęć w-f nie jest brane pod uwagę.

Konieczność dodatkowych korepetycji (tylko dla polis oznaczonych symbolem „PNW”)

Zaświadczenie z placówki oświatowo – wychowawczej z informacją o nieobecności Ubezpieczonego na wszystkich zajęciach szkolnych przez okres minimum 14 dni oraz zaświadczenie lekarskie ze wskazaniem okresu zwolnienia z nauki (zaświadczenia lekarskiego nie muszą dostarczać rodzice dzieci uczęszczających do przedszkoli i żłobków).