Regulamin rekrutacji 2016/2017 Wniosek o przyjęcie Klasa sportowa Oświadczenie rodzica

Rekrutacja do gimnazjum na rok szkolny 2016/2017

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi na rok szkolny 2016/2017 zasadami oraz harmonogramem rekrutacji do Gimnazjum im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego" w Bodzentynie.

Terminy w postępowaniu rekrutacyjnym:

• od 11 kwietnia do 28 czerwca 2016r. - złożenie wniosku o przyjęcie do gimnazjum wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. (Termin w postępowaniu uzupełniającym - od 21 do 22 lipca 2016r.)
  • od 24 czerwca do 28 czerwca 2016r. - uzupełnienie wniosku o przyjęcie do gimnazjum o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenie o wynikach sprawdzianu.
  • od 28 do 30 czerwca 2016r. - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do gimnazjum dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków oraz kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności, o których mowa w art. 20 ust. 7 ustawy. (Termin w postępowaniu uzupełniającym - 28 lipca 2016r.)
  • do 15 lipca 2016r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych ii kandydatów niezakwalifikowanych. (Termin w postępowaniu uzupełniającym - 17 sierpnia 2016r.)
  • 18 i 19 lipca 2016r. potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej  i oryginału zaświadczenia o wynikach sprawdzianu, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do gimnazjum. (Termin w postępowaniu uzupełniającym - 18 i 19 sierpnia 2016r.)
  • 20 lipca 2016r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych. (Termin w postępowaniu uzupełniającym - 22 sierpnia 2016r.)