Nawigacja

Napisz do pedagoga szkolnego

Jeśli masz jakieś pytania, problem do rozwiązania, a potrzebna Ci jest fachowa pomoc, napisz do pedagoga szkolnego. Pamiętaj, aby podawać prawdziwe dane, inaczej Twoja wiadomość może być zignorowana.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
Aktualności ULKS Aktualności Otwarcie Orlika

SPORT SZKOLNY

Aktualności


ROK 2018/2019


28.09.2018 w Strawczynie odbyły się Wojewódzkie Biegi Przełajowe .
Duży sukces odniosły uczennice Gimnazjum w Bodzentynie, które w klasyfikacji drużynowej szkół gimnazjalnych zajęły I miejsce w Województwie, a każda z zawodniczek miała do pokonania dystans 1000m.

Skład drużyny: Kamila Wzorek, Patrycja Sitek, Wiktoria Latała, Magdalena Błędzińska, Emilia Kita, Karolina Jeziorska, Julia Ziomek,Weronika Kolankowska, Wiktoria Jaguś i Julia Armuła .
Na tych samych zawodach czołowe lokaty w Województwie na dystansie 800m z Gminy Bodzentyn uzyskali: Zofia Maniara, Miłosz Lasek, Patryk Dulęba i Paweł Sitek - SP Bodzentyn oraz  Bartosz Sikora, Dawid Sikora, Aleksander  Płaczkowski i Gabriela Milanowska - SP Leśna.

Opiekunowie:Mirosław Rubinkiewicz i Szymon Sikora 


ROK 2017/2018


 Wspaniały Sukces !
W dniach 18-21.06.2018 w Głuchołazach odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt .W gronie 16 najlepszych szkół z całej Polski duży  sukces odniosły zawodniczki Gimnazjum z Bodzentyna .Podopieczne trenera Mirosława Rubinkiewicza zajęły czwarte miejsce przegrywając nieznacznie mecz o trzecie miejsce z Olsztynem 2:3.
Pierwsza czwórka Mistrzostw wygladała następująco :
I miejsce Białystok 
II miejsce Radom
III miejsce Olsztyn 
IV miejsce Bodzentyn 
Skład Gimnazjum Bodzentyn :
Emilia Kita, Kamila Wzorek, Zuzanna Szewczyk, Magdalena Błędzinska, Kinga Chrzęszczyk, Weronika Kolankowska, Wiktoria Jaguś, Julia Ziomek , Wiktoria Arczewska i Wiktoria Latała.

GRATULUJEMY!!! 


Dnia 08.06.2018 w Bodzentynie odbył się Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Bardzo dobrze spisały się zawodniczki Mirosława Rubinkiewicza, które zajęły drugie miejsce ulegając w finale po rzutach karnych Gimnazjum z Nagłowic. Gimnazjum w Bodzentynie będzie reprezentowało województwo świetokrzyskie na Mistrzostwach Polski w Głuchołazach w dniach 18-21.06.


Kolejność Finału :
I miejsce Gimnazjum Nagłowice
II miejsce Gimnazjum Bodzentyn 
III miejsce Gimnazjum Chęciny 
IV miejsce Gimnazjum Bidziny
V miejsce Gimnazjum Kunów
VI miejsce Gimnazjum Rogów 
Skład: Szewczyk Zuzanna, Kita Emilia, Błędzińska Magdalena,Wzorek Kamila, Latała Wiktoria , Chrzęszczyk Kinga, Kolankowska Weronika, Jaguś Wiktoria, Bogacka Weronika 


W dniu 22.05.2018 r w Strawczynie odbył się Finał Wojewódzki Szkół Gimnazjalnych w Biegach Sztafetowych Vena Sport. Bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki Mirosława Rubinkiewicza, które w gronie dwudziestu najlepszych szkół w województwie zajęły wysokie VI miejsce.

Sklad:Zuzanna Szewczyk, Weronika Kolankowska, Kamila Wzorek, Kinga Chrzęszczyk.

 


Dnia 16.05.2018r. w Bodzentynie odbył się Półfinał Wojewódzki w Siatkówce Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Bardzo dobrze wypadły podopieczne Mirosława Rubinkiewicza, które zajęły III miejsce za Chęcinami i Łagowem.
Skład: Kamila Wzorek, Magdalena Błędzińska, Patrycja Sitek, Zuzanna Szewczyk, Julia Ziomek, Julia Staszkowska, Marcelina Świderska, Karolina Jeziorska, Wiktoria Latała, Emilia Kita.


Dnia 09.05.2018r. w Bodzentynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Zdecydowanie najlepsze były zawodniczki z Bodzentyna, które wygrały wszystkie mecze tracąc tylko jedną bramkę, a strzelając dwanaście.
Wyniki :

Bodzentyn-Kostomłoty 7:0
Bodzentyn -Promnik 3:1
Bodzentyn -Chęciny 2:0
Po trzy bramki strzeliły Zuzanna Szweczyk, Kinga Chrzęszczyk ,Kamila Wzorek i Wiktoria Latała 
Gimnazjum w Bodzentynie reprezentowały :Emilia Kita, Martyna Jeziorska, Julia Ziomek, Zuzanna Szewczyk, Kamila Wzorek ,Kinga Chrzęszczyk, Weronika Bogacka ,Weronika Kolankowska, Wiktoria Jaguś ,Wiktoria Latała 


Dnia 23.04.2018r. w Rytwianach odbył się Finał Wojewódzki w Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt . W gronie  24 szkół bardzo dobrze spisały się zawodniczki Mirosława Rubinkiewicz , które zajęły VII miejsce tracąc zaledwie 4 punkty do podium.Skład drużyny :Zuzanna Szewczyk,Kamila Wzorek,Kinga Chrzęszczyk,Wiktoria Latała , Magdalena Błędzińska 


Halowy Turniej Trójek Piłkarskich Kobiet

     3 grudnia w hali sportowej SP 1 w Kielcach odbył się Halowy Turniej Trójek Piłkarskich Kobiet.W turnieju wzięło udział dziesięć zespołów z województwa świętokrzyskiego .Najlepsze okazały się podopieczne trenera Mirosława Rubinkiewicz z Łysicy Bodzentyn ,które w Finale wygrały 6:1 z Moravią Morawica a trzecie miejsce przypadło KSP Kielce .Organizatorem turnieju był Jaromir Kruk a patronat objął PZPN.Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary.Przyznano też nagrody indywidualne .Najlepszą zawodniczką została wybrana Karolina Zyguła -Łysica Bodzentyn ,a najskuteczniejszą zawodniczką Magdalena Bazan - Łysica Bodzentyn. Obydwie  nasze zawodniczki zostały też nagrodzone czterodniowym wyjazdem do Brukseli. Warto też wspomnieć, że dzień wcześniej 2 grudnia w Halowym Turniej Piłki Nożnej Kobiet organizowanym przez Prezydenta Skarżyska - Kamiennej i ŚZPN zawodniczki trenera Mirosława Rubinkiewicza zajęły 2 miejsce ulegając tylko Sparcie Daleszyce, trzecie miejsce zajęły zawodniczki KSP Kielce. Najlepszą zawodniczką wybrano Zuzannę Szewczyk z Łysicy Bodzentyn. W dwóch turniejach Łysicę reprezentowały: Magdalena Bazan, Wiktoria Michta, Magdalena Błędzińska, Wiktoria Latała , Zuzanna Szewczyk, Julia Puchała, Julia Gostomska, Emilia Kita,Wiktoria Arczewska, Julia Gawlik, Anna Kowalik, Karina Kosiarska, Klaudia Chrzęszczyk, Karolina Zyguła, Dominika Michta, Julia Ziomek i Weronika Michta.

 


MISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA

     Dnia 19.11.2017 w Kielcach odbył się Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej Kobiet w kategorii U 16 organizowany przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Do rozrywek zgłosiły się trzy zespoły: Hetmanki Włoszczowa ,Wisła Nowy Korczyn i Łysica Bodzentyn. Turniej wygrała drużyna Łysicy Bodzentyn pod kierunkiem trenera Mirosława Rubinkiewicza. Nasza drużyna pokonała Hetmanki Włoszczowa 1:0 i Wisłę Nowy Korczyn 2:1 (wszystkie bramki dla Łysicy zdobyła Karina Kosiarska). Zespół Łysicy będzie reprezentował Województwo Świętokrzyskie w rozgrywkach makroregionalnych.

Skład: Kita Emilia, Błędzinska Magdalena, Szewczyk Zuzanna, Ziomek Julia, Czarnecka Kinga, Chrzęszczyk Kinga, Latała Wiktoria, Arczewska Wiktoria, Wzorek Kamila, Kosiarska Karina, Gawlik Julia, Bogacka Weronika, Jaguś Wiktoria, Sitek Patrycja i Kolankowska Weronika.

 

Warto wspomnieć że drużyna Łysicy była najmłodszym zespołem w turnieju oparta na 14 latkach.


ROK 2016/2017


 18 lutego 2017 r., w Gimnazjum w Bodzentynie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Pool-Bilardzie w kategorii dziewcząt. Prawie dwadzieścia uczestniczek turnieju walczyło o Puchary sponsorowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn- Dariusza Skibę. 

Poniżej prezentujemy wyniki turnieju. 

I miejsce - Martyna Jeziorska
II miejsce - Wiktoria Świetlik
III miejsce ex aequo - Kinga Góźdź i Agnieszka Kita.

Wszystkim zawodniczkom życzymy dalszych sukcesów, a zwycięzcom składamy dodatkowo serdecznie gratulacje. 


11 lutego 2017 r. w Gimnazjum w Bodzentynie o godzinie 10:00 rozpoczął się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn od powitania wszystkich drużyn przez Dariusza Skibę, Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn, które miały okazję zmierzyć się nawzajem ze sobą. Zwycięzcy otrzymywali 3 punkty, remis - 1 punkt, a przegrani 0 punktów.

Organizatorzy wszystkim drużynom wręczyli puchary oraz dodatkowo wyróżnienie dla najlepszych zawodniczek.

Poniżej prezentujemy wyniki:

Łysica I - Łysica II 4:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Bronowianka Kraków 2:4
Łysica I - Grodziszczanka 4:1
Bronowianka - Łysica II 7:0
Bronowianka - Łysica I 3:0
Grodziszczanka - Łysica II 7:1

Najlepszą Królową Strzelców podczas Turnieju była Wiktoria Pietrzyk (Bronowianka)
Najlepszą bramkarką okazała się Justyna Janiec  (Grodziszczanka)
Z kolei najlepszą zawodniczką była Julia Puchała  (Łysica).

Dodatkowo wyróżnione zawodniczki:

Julia Szostak, Oliwia Żak  (Bronowianka)
Natalia Kiełb, Klaudia Kulpa (Grodziszczanka)
Anna Kowalik, Karina Kosiarska (Łysica)

Zwycięzcom i wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych. Wszystkim uczestnikom Turnieju dziękujemy za przybycie i wspólną dobrą zabawę.


Dnia 19.01.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Oto Wyniki

Dziewczęta:                                               Chłopcy

I m. Id                                              I m. IIIa

II m. IIIb                                          II m. Id

III m. IIIa                                         III m. IIId

Organizatorzy:

Mirosław Rubinkiewicz

Anna Dyk

Jarosław Szczurek


Mirosław Rubinkiewicz w dniu 15.12.2016 r. odebrał nagrodę Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa za podejmowanie różnych inicjatyw realizowanych na przestrzeni minionych lat oraz osobiste zaangażowanie w rozwój sportu i wszelkiej aktywności w tym obszarze na terenie Województwa Świętokrzyskiego.


 

Dnia 15.12.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Wyniki były następujące:

Dziewczęta                                                Chłopcy

I m. Id                                                       I m. IIa

II m. Ia                                                      II m. Id

III m. IIIc                                                   III m. IIIa

Organizatorzy:

Mirosław Rubinkiewicz

Anna Dyk

Jarosław Szczurek


Dnia 08.12.2016 r. we Wzdole Rządowym odbyły się Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. W gronie dziewcząt I m. zajęło gimnazjum w Bodzentynie, co dało awans do zawodów rejonowych, a w kategorii chłopców zwyciężyło gimnazjum we Wzdole Rządowym. Skład dziewcząt: Aneta Błędzińska, Patrycja Sitek, Kamila Wzorek, Izabela Pożoga, Dominika Linek, Julia Staszkowska, Weronika Winiarska, Marcelina Świderska, Karolina Jeziorska.

Opiekun: Mirosław Rubinkiewicz


Dnia 25.11.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Gimnazjum w Badmintonie w kategorii dziewcząt i chłopców.

Oto wyniki:

Dziewczęta:                                                         Chłopcy:

I m. Klaudia Zapała                                  I m. Wiktor Ryba

II m. Angelika Babiarz                              II m. Jakub Wnętrzak

III m. Karolina Skrzeczyna                        III m. Dominki Komorowski

Organizatorzy:

Mirosław Rubinkiewicz

Anna Dyk

Jarosław Szczurek


Dnia 28.10.2016 r. w Łodzi odbył się Ćwierćfinał Klubowych Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Dziewcząt. Bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki z gimnazjum w Bodzentynie, które reprezentowały klub „Łysica” Bodzentyn: Dominika Linek, Klaudia Zapała, Agata Krzciuk, które zajęły III miejsce nie ponosząc żadnej porażki.

Opiekun: Mirosław Rubinkiewicz


Dnia 26.10.2016 r. w Nowinach odbył się Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W gronie 25 sztafet z całego województwa bardzo dobre IX miejsce uzyskały dziewczęta z gimnazjum w Bodzentynie, które pobiegły w składzie: Magdalena Błędzińska, Patrycja Sitek, Kinga Chrzęszczyk, Dominika Linek, Agata Krzciuk, Klaudia Zapała, Ewa Matysek, Witkowska Wiktoria.

Opiekun: Mirosław Rubinkiewicz


III MIEJSCE W POLSCE DZIEWCZĄT

Z ULKS ,,ORŁY'' BODZENTYN W BILARDZIE

 

           W dniach 13 - 15.10.2016r. w Bałtyckim Centrum Bilardowym w Kętrzynie odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych. ULKS ,,ORŁY'' Bodzentyn reprezentowany był przez 4 zawodniczki, które uczestniczyły w grach drużynowych jak również w grach indywidualnych oraz 1 zawodnika, który wziął udział w grach indywidualnych.

W pierwszym dniu w sali bilardowej Stowarzyszania Bilardowego w Mrągowie został rozegrany turniej drużynowy dziewcząt , w którym wystartowało 12 drużyn z 9 województw. Grano w odmianę ,,8'', ,,9'' , ,,10'' bil. Oto wyniki jakie osiągnęła drużyna dziewcząt:

ULKS ,,ORŁY''   -    DRAGON SOROCK

          3                :                 0

ULKS ,,ORŁY    -   13 JOKER TOMASZÓW MAZOWIECKI

           3               :                 0

ULKS ,,ORŁY    -    UKS PICHCIN

          3               :                 0

         mecz półfinałowy

ULKS ,,ORŁY''  -     PROMYK CZERNIEWICE

          1              :                  2   

Ostateczna kolejność Drużynowych Mistrzostw Polski

Dziewcząt przedstawiała się następująco:

1. SNIKERS RĘKORAJ

2. PROMYK CZERNIEWICE

3. ,,ORŁY'' BODZENTYN

3. ŁABISZYNIANKA ŁABISZYN

Od lewej strony stoją Tola Szczurek, Kinga Góżdż, Wiktoria Świetlik,
Weronika Michta.

W grach indywidualnych dziewcząt zajmowaliśmy następujące miejsca:

IX - Kinga Góżdż, Tola Szczurek

XVII - Wiktoria Świetlik

XXV - Weronika Michta

Wśród juniorów wystąpił Paweł Stępień plasując się na XXV miejscu.

                             Opiekun: Jarosław Szczurek

                                                              


2015/2016


SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 1. VMIEJSCE W Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 2. XI miejsce w Finale Wojewódzkim w Badmintonie – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 3. VII miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 4. VI miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowych Biegach Przełajowych – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 5. VIII miejsce W Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych „Vena Sport” – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 6. VII miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 7. I miejsce w Finale Wojewódzkim w Konkursie Plastycznym „Sport w wyobraźni Ucznia” – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 8. W Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 9. III miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej „Piłkarska Kadra Czeka” – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 10. II miejsce w Ćwierćfinale Klubowych Mistrzostw Polski – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 11. IV miejsce w Półfinale Klubowych Mistrzostw Polski – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 12. I miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej „Coca Cola Cup” – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 13. XII miejsce w Finale Makroregionalnym „Coca Cola Cup” – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 14. Awans do II ligi Kobiet w Piłce Nożnej – opiekun Mirosław Rubinkiewicz;
 15. II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej– opiekun Mirosław Rubinkiewicz.

PIŁKA NOŻNA

W dniu 27.04.2016r. na Orliku w Bodzentynie odbył się Finał Powiatu w piłce nożnej w kategorii chłopców. W turnieju wystartowało 6 drużyn z powiatu kieleckiego  podzielonych na dwie grupy po 3 zespoły. Po losowaniu trafiliśmy do grupy B w której znajdowały się drużyny z Gimnazjum z Łopuszna, Gimnazjum z Strawczyn oraz gospodarz Gimnazjum Bodzentyn. Oto wyniki jakie osiągnęliśmy:

Gim. Bodzentyn – Gim. Strawczyn   2 : 3

Gim. Bodzentyn – Gim. Łopuszno     1 : 3

Gim. Strawczyn -  Gim. Łopuszno      0 : 2

Gimnazjum W pojedynku o V miejsce  spotkał się z Gimnazjum z Łagowa, którego pokonał 2 : 1. W wielkim finale spotkały się drużyny z Łopuszna i Woli Jachowej, w którym to Łopuszno wygrało  1 : 0. Kolejność końcowa turnieju przedstawia się następująco:

 I miejsce Gimnazjum Łopuszno

 II miejsce Gimnazjum Wola Jachowa

 III miejsce  Gimnazjum Kostomłoty

 IV miejsce  Gimnazjum Strawczyn

 V miejsce Gimnazjum Bodzentyn

 VI miejsce Gimnazjum Łagów

Pierwsze 3 drużyny awansowały do półfinału wojewódzkiego. Pamiątkowe puchary ufundował Burmistrz MiG Bodzentyn Dariusz Skiba.                                                                    

                 Opiekun:  Jarosław Szczurek

 


                                             BILARD

      W dniu 25.04.2016r. w Kieleckim Centrum Kultury w Kielcach odbył się II Rzut Świętokrzyskiej Młodzieżowej Ligi ilardowej w odmianie 9 – bil.

Bardzo dobrze zaprezentowała się młodzież ULKS ,,ORŁY’’ Bodzentyn zajmując czołowe miejsca. Oto następujące wyniki:

Grupa juniorek

I miejsce Kinga Góźdź

V miejsce Tola Szczurek

IX miejsca Wiktoria Świetlik i Agata Zacharska

 Juniorki młodsze

I miejsce Weronika Michta

V miejsce Daria Kózka

 Juniorzy

V miejsce Jakub Mazurkiewicz

IX miejsca Kacper Wikło i Bartosz Zwada

Po dwóch rzutach ligi drużynowo zajmujemy II miejsce

Opiekun - Jarosław Szczurek


BILARD 2016

         W dniu 17.03.2016r. Kieleckim Centrum Kultury rozpoczęły się X  jubileuszowe rozgrywki Świętokrzyskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej.

W I kolejce ligi bardzo dobrze spisali się zawodnicy ULKS ,,ORŁY”  Bodzentyn.
W kategorii juniorek I miejsce zajęła Tola Szczurek, II miejsce Kinga Góźdź, VII miejsce zajęła Martyna Jeziorska.
W juniorkach młodszych  III miejsce zajęła Weronika Michta, wśród juniorów najwyżej sklasyfikowany z naszych zawodników był Jakub Mazurkiewicz który zajął IX miejsce.

W klasyfikacji drużynowej po I turnieju Ligi nasza drużyna zajmuje II miejsce z dorobkiem 26 pkt.

Opiekun Jarosław Szczurek


 COCA COLA CUP - 2016-04-04

        W      dniu 30.03.2016r Skarżysku Kamiennej przy Gimnazjum nr.13 odbyła się I runda turnieju Coca Cola Cup – 2016. Wystartowało 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasza drużyna trafiła do grupy A w której wystartowały następujące zespoły:

Gimnazjum Pawłów, Gimnazjum Skarżysko Kościelne, Gimnazjum Skarżysko nr.2, Gimnazjum Bodzentyn.
Oto wyniki jakie uzyskano:

Gim. Pawłów  -    Gim. Skarżysko Kościelne     2  :  2

Gim. Bodzentyn -  Gim. Skarżysko nr.2             3  :  4

Gim. Bodzentyn – Gim. Skarżysko Kościelne    4  :  2

Gim. Pawłów – Gim. Skarżysko nr.2                   2  :  4

Gim. Skarżysko nr.2 – Gim. Skarżysko K.          1  :  3

Gim. Bodzentyn  -  Gim. Pawłów                        5  :  2

Tabela końcowa w grupie przedstawia się następująco:

1.  Gimnazjum Skarżysko nr.2      6 pkt          9 : 8

2.  Gimnazjum Bodzentyn             6 pkt        12 : 8

3. Gimnazjum Skarżysko K.          4 pkt          7 : 7

4. Gimnazjum Pawłów                   1 pkt          6 : 11 

W półfinale spotkaliśmy się ze Skarżyskiem nr 1 z którymi przegraliśmy 4 : 0,

natomiast w meczu o III miejsce wygraliśmy z  Gimnazjum z Łącznej 4 : 3.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w naszej drużynie był Dominik Stodulski

zdobywca 8 bramek. Skład w jakim graliśmy:

Dominik Stodulski, Dawid Stępień, Jakub Mazurkiewicz, Patryk Niemaszewski,

Mateusz Kiczor, Mikołaj Kiczor, Przemek Pożoga, Antoni Lesisz, Dominik

Komorowski, Kamil Dadziak.

 

                                   Opiekun  Jarosław Szczurek


II miejsce w Cwierćfinale Klubowych Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Dziewcząt i awans do Półfinału –Kolbuszowa Dolna- op.M.Rubinkiewicz


V miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt 10x800 –op.M.Rubinkiewicz

XIV miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców 10x1000 –op.S.Sikora


Podsumowanie osiągnięć  sportowych w roku szkolnym 2014/15:

 • I miejsce w  Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Dziewcząt  oraz VI miejsce w Finale Ogólnopolskim – opiek.  mgr M.Rubinkiewicz,
 • II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Dziewcząt Coca Cola Cup – opiek. mgr M.Rubinkiewicz,
 • III miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Siatkówce Dziewcząt opiek. mgr M.Rubinkiewicz,
 • III miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt – opiek. mgr M.Rubinkiewicz,
 • II miejsce w Świętokrzyskiej Lidze Mocy w Siatkówce Dziewcząt – opiek. mgr M.Rubinkiewicz,
 • II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców                                             - opiek. mgr M.Rubinkiewicz,
 • Monika Smolińska i Małgorzata Staszewska - III miejsce w  Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Bilardzie w Grze Parami – opiek.  mgr Z.Toporkiewicz.

Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej Dziewcząt

16.06.2015 r. w Łopusznie nasza drużyna dziewcząt  wygrała w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Dziewcząt. Podopieczne p. Mirosława Rubinkiewicza wygrały wszystkie mecze i awansowały do Mistrzostw Polski Szkół Gimnazjalnych, które odbędą się w dniach 22 - 25.06.2015 r. w Głuchołazach.

Oto skład zwycięskiej drużyny:

- Iga Telka

- Julia Gostomska

- Aleksandra Lodzińska

- Karolina Zyguła

- Wiktoria Michta

- Weronika Michta

- Dominika Michta

- Klaudia Zapała

- Agata Krzciuk

- Anna Kowalik

- Klaudia Chrzęszczyk

- Magdalena Piskulak.

Nasze gimnazjalistki odebrały również nagrody indywidualne:

- Karolina Zyguła - najlepsza zawodniczka turnieju,

- Julia Gostomska - najlepszy bramkarz.

Ten sukces został zauważony także przez trenera kadry województwa świętokrzyskiego, który powołał na konsultacje do Kielc w dniu 27.06.2015 r. następujące zawodniczki:

- Annę Kowalik

- Karolinę Zyguła

- Klaudię Zapała

- Wiktorię Michta

- Weronikę Michta

- Dominikę Michta.

Warto wspomnieć, że w bieżącym  roku szkolnym nasze dziewczęta zdobyły również:  II miejsce w Finale Wojewódzkim Coca Cola Cup i III miejsce w Finale Wojewódzkim o Puchar Premiera RP.

Zawodniczkom i Panu Mirosławowi Rubinkiewiczowi serdecznie gratulujemy! 


Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn

Galeria zdjęć: http://gimbodzentyn.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=60    

 W dniu 02.06.2015 r. na terenie obiektów sportowych Gimnazjum w Bodzentynie odbyły się zawody sportowe „O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn” dla gimnazjalistów ze Wzdołu Rządowego i Bodzentyna, których  organizatorami  byli Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie  oraz Gimnazjum im. mjr. Jana Piwnika „Ponurego” w Bodzentynie.
       Uroczystego otwarcia zawodów dokonali Pan Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba wraz z Panią Dyrektor Elżbietą Biskup, którzy skierowali do młodzieży ciepłe słowa oraz  życzenia sportowej rywalizacji  i miłej zabawy.

W zawodach rywalizowało ze sobą ponad 100 uczniów. Oto wyniki w poszczególnych dyscyplinach:

Piłka siatkowa

W kategorii dziewcząt :

I miejsce Gimnazjum  Bodzentyn

II miejsce Gimnazjum Wzdół Rządowy

W kategorii chłopców:

I miejsce Gimnazjum Wzdół Rządowy

II miejsce Gimnazjum Bodzentyn

Piłka nożna  / na boisku "Orlik"/

W kategorii dziewcząt:

I miejsce Gimnazjum Bodzentyn

II miejsce Gimnazjum Bodzentyn

W kategorii chłopców:

I miejsce Gimnazjum Bodzentyn

II miejsce Gimnazjum Wzdół Rządowy

Konkurencje lekkoatletyczne na boisku „Łysicy”

Rzut piłką lekarską

W kategorii dziewcząt

I miejsce Natalia Kręcisz Gimnazjum Wzdół Rządowy

II miejsce Julia Gostomska Gimnazjum Bodzentyn

III miejsce Anna Kowalik Gimnazjum Bodzentyn

W kategorii chłopców:

I miejsce Bartosz Matysek Gimnazjum Bodzentyn

II miejsce Kamil Adamiec Gimnazjum Wzdół Rządowy

III miejsce Adam Kolankowski Gimnazjum Bodzentyn

W biegu na 100 m dziewcząt:

I miejsce Dominika Michta Gimnazjum Bodzentyn

II miejsce Magdalena Piskulak Gimnazjum Bodzentyn

III miejsce Julia Gostomska Gimnazjum Bodzentyn

W biegu na 100 m chłopców:

I miejsce Bartosz Wojteczek Gimnazjum Bodzentyn

II miejsce Oskar Luciński Gimnazjum Wzdół Rządowy

III miejsce Dominik Biskup Gimnazjum Bodzentyn

W biegu na 400 m dziewcząt:

I miejsce Weronika Michta Gimnazjum Bodzentyn

II miejsce Magdalena Piskulak Gimnazjum Bodzentyn

III miejsce Dominika Michta Gimnazjum Bodzentyn

W biegu na 600 m chłopców:

I miejsce Wojciech Souczek Gimnazjum Bodzentyn

II miejsce Kamil Krężołek Gimnazjum Bodzentyn

III miejsce Mateusz Sikora Gimnazjum Bodzentyn

W sztafetach dziewcząt:

I miejsce Gimnazjum Bodzentyn

II miejsce Gimnazjum Wzdół Rządowy

W sztafetach chłopców:

I miejsce Gimnazjum Wzdół Rządowy

II miejsce Gimnazjum Bodzentyn

       Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego, a dekoracji i wręczenia nagród dokonali Pan Burmistrz Dariusz Skiba i Panie Elżbieta Biskup i Anna Kucała.
Zwycięzcy zostali uhonorowani  medalami, a szkoły pamiątkowymi  statuetkami. Dodatkowo każdy uczestnik zawodów sportowych otrzymał pamiątkowy medal za aktywny udział w masowej imprezie sportowej, promującej zdrowy i aktywny styl życia oraz poczęstunek.

Impreza przebiegła w miłej  i sportowej  atmosferze.


2013/2014


Podsumowanie osiągnięć sportowych w roku szkolnym 2013/2014

XIV miejsce w Międzynarodowym Maratonie w Piłce Siatkowej Dziewcząt –op.M.Rubinkiewicz

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Konkursie Plastycznym „Sport w Wyobraźni Ucznia”-op.M.Rubinkiewicz

III miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Dziewcząt-op.M.Rubinkiewicz

III miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożej Dziewcząt-op.M.Rubinkiewicz             

IV miejsce w Finale Wojewódzkim  w Szkolnej Lidze L A Dziewcząt-op.M.Rubinkiewicz

IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Biegach Rozstawnych „Vena Sport”-op.M.Rubinkiewicz

VII miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt-op.M.Rubinkiewicz

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Dziewcząt 10x25-op.M.Rubinkiewicz

IX miejsce w Finale Wojewódzkim w Badmintonie-op.M.Rubinkiewicz

XVI miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800 –op.M.Rubinkiewicz

MIĘDZYNARODOWY MARATON SIATKÓWKI W ŁEBIE

    W dniach od 16-19.03.2014r zawodniczki z Gimnazjum w Bodzentynie uczestniczyły w XVI Międzynarodowym Maratonie Siatkówki Kadetek
w Łebie. W gronie dwudziestu zespołów z Polski i zagranicy bardzo dobrze spisały się podopieczne trenera Mirosława Rubinkiewicza, które zajęły czternaste miejsce, będąc najmłodszą drużyną w tym gronie. Dziewczęta wygrały trzy spotkania doznając czterech porażek po zaciętych pojedynkach. Kluby ten turniej traktują jako jeden z etapów przygotowań do Mistrzostw Polski. W ubiegłym roku
z tego turnieju pięć klubów trafiło do Finału Mistrzostw Polski Kadetek.
O randze tego turnieju świadczy fakt, że tu zaczynali tacy siatkarze jak: Marcin Możdżonek, czy Michał Kubiak. Warto wspomnieć, że bodzentyńskie zawodniczki wygrały z takimi klubami jak : Trefl Gdańsk, oraz Zaksa Kędzierzyn Koźle. Na koniec turnieju odbyła się dekoracja drużyn i wyróżnienia indywidualne. Nagrodę dla Najlepszej Zawodniczki Turnieju odebrała Dominika Rubinkiewicz - uczennica Gimnazjum
w Bodzentynie. W imieniu zawodniczek, rodziców i trenera chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Mateuszowi Matyskowi z firmy Grupa Matysek.pl za umożliwienie nam wyjazdu na tak wspaniałe zawody oraz ufundowanie strojów siatkarskich. Serdecznie podziękowania Urzędowi Miasta i Gminy Bodzentyn oraz Centrum Kultury w Bodzentynie za zakup toreb sportowych.


Dnia  08. 03. 2014 r. w naszym gimnazjum odbyły się I Ogólnopolskie Zawody Łucznicze o Puchar  Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn. W turnieju wzięło udział siedem drużyn :

 1. ULKS Włoszczowice
 2. ULKS Olimpia Suchedniów
 3. UKS Mąchocice Scholasteria
 4. ULKS Grot Bodzentyn
 5. ŁLKS Karima Prząsław
 6. KS Stella Kielce
 7. UKS Sokole Oko Zawadka                   

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: //gimbodzentyn.edupage.org/album/?


DUŻE WYRÓŻNIENIE

W środę 18 grudnia 2013 r. w sali konferencyjnej Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach odbyło sie podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2012/2013 prowadzonego przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Duże wyróżnienie spotkało Gimnazjum im.mjr. Jana Piwnika „Ponurego’  w Bodzentynie,  które z dorobkiem 201 punktów zajęło III miejsce w województwie  w kategorii gimnazjów. Na ten wynik złożyły się finały wojewódzkie w wielu dyscyplinach sportowych:                                                                                                                                                                                                       

 • I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym "Sport w Wyobraźni Ucznia"
 • II miejsce w Piłce Nożnej Dziewcząt
 • IV miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt
 • V miejsce w Piłce Ręcznej Dziewcząt
 • V miejsce w Piłce Siatkowej Dziewcząt
 • V miejsce w Turnieju Szachowym
 • VI miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
 • VI miejsce w Biegach Sztafetowych " Vena Sport"
 • VI miejsce w Szkolnej Lidze LA
 • VI miejsce w Sztafecie Szwedzkiej
 • X miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych

 

 Gimnazjum w Bodzentynie  po raz pierwszy uzyskało tak wysokie wyróżnienie.

 Warte podkreślenia jest to, że wszystkie punkty do klasyfikacji zdobyły dziewczęta, które pod kierunkiem pana Mirosława Rubinkiewicza wykonały dużo pracy zarówno na treningach, jak i  na letnim obozie sportowym. W osiągnięciu tych wyników pomogło wsparcie władz samorządowych  Bodzentyna, dyrekcji szkoły oraz licznej grupy sponsorów.

Obejrzyj galerię zdjęć: http://gimbodzentyn.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=38


2012/2013


Podsumowując cały rok szkolny 2012/13 trzeba podkreslić, że obfitował w duże suksecy sportowe. Dowodem tego jest 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji Województwa Szkół Gimnazjalnych, a złożyło się na to 12 Finałów Wojewódzkich w różnych dyscyplinach sportowych. Do tych sukcesów ciężko było by nam dojść gdyby nie wsparcie P. Burmistrza M.Kraka, M.Kozery, P.Dyrektor E.Biskup oraz grona prywtnych sponsorów. Wszystkim serdecznie dziękujemy. Podziękowania składają uczennice Gimnazjum wraz z opiekunem Mirosławem Rubinkiewiczem.

Podsumowanie  osiągnięć sportowych w roku szkolnym 2012/2013:

XIII miejsce w Mistrzostwach Polski w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt – op.M.Rubinkiewicz

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt- op.M.Rubinkiewicz

II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożej Dziewcząt „ Piłkarska Kadra Czeka”-op.M.Rubinkiewicz

V miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Dziewcząt „ Orlik Volleymania”- op.M.Rubinkiewicz

VI miejsce w Finale Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt – op.M.Rubinkiewicz

VI miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt 10x800-op.M.Rubinkiewicz

II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Nożej Dziewcząt-op.M.Rubinkiewicz

IV W Półfinale Wojewódzkim w Koszykówce Dziewcząt –op.M.Rubinkiewicz

O sporcie w naszym gimnazjum przeczytasz na stronie: http://www.bodzentyn.pl/gimnazjum_6-2013_4.pdf 

Obejrzyj galerię zdjęć: https://gimbodzentyn.edupage.org/album/?


Dnia 17.06.2013 r. Gimnazjum w Bodzentynie otrzymało nagrode za 1 miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym ,,Sport w wyobraźni ucznia”. Na ten wynik złożyło się :

1.       miesce Anety Kisiel

3.       miejsce Kingi Piwko i Dominiki Jasińskiej


Dnia 23.05.2013 r. w Busku Zdrój odbył się Finał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Nasze zawodniczki zajęły 5 miejsce, co jest dużym sukcesem ponieważ były absolutnymi debiutantkami na tym szczeblu rozgrywek.

Skład drużyny :

1.       Anna Dyk

2.       Emilia Kisiel

3.       Patrycja Linek

4.       Sylwia Wiśniewska

5.       Dominika Rubinkiewicz

6.       Ewa Jarosińska

7.       Kinga Piwko

8.       Beata Łakomiec

9.       Paulina Góźdź

10.   Karolina Winiarska

11.   Aneta Błędzińska

12.   Weronika Matysek

13.   Karolina Zwada

                                                                                                                

                                                                                                                                 Opiekun : Mirosław Rubinkiewicz


Dnia 29.05.2013 r. w Kielcach odbyła się Szkolna Liga L-A Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt. Wystartowało 20 zespołów. W zawodach tych bardzo dobrze spisały się dziewczęta z Bodzentyna kóre zajęły 6 miejsce, z wynikiem 920 pkt.

 

Skład naszej drużyny :

1.       Weronika Matysek

2.       Kaarolina Zwada

3.       Emilia Kisiel

4.       Anna Dyk

5.       Patrycja Linek

6.       Aneta Kisiel

7.       Iga Telka

8.       Julia Gostomska

9.       Aleksandra Kuś

10.   Paulina Matla

11.   Patrycja Wrzesień

12.   Aleksandra Lodzińska

13.   Karolina Winiarska

14.   Zuzanna Sikora

                                                                       Opiekun : Mirosław Rubinkiewicz

 


Dnia 17.06.2013 r. w Bodzentynie odbył się Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej Dziewcząt. Nasze zawodniczki osiągnęły duży sukces, zajmując 2 miejsce.

Kolejność turnieju wyglądała następująco :

1.       Daleszyce

2.       Bodzentyn

3.       Jędrzejów

4.       Promnik

5.       Kazimierza Wielka

Skład drużyny :

1. Patrycja Linek

       2. Karolina Zwada

       3. Aleksandra Kuś

        4. Anna Dyk

5. Emilia Kisiel

6. Patrycja Wrzesień

       7. Julia Gostomska

8.       Iga Telka

9.       Aleksandra Lodzińska

10.   Paulina Matla

Warto wspomnieć że trzy nasze zawodniiczki zostały powołane do Kadry Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Nożnej.

Są to : Karolina Zwada, Patrycja Wrzesień i Aleksandra Kuś

 

 


Dnia 28.05.2013 r. w Bodzentynie odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej Dziewcząt. Zawodniczki z Bodzntyna wygrały wszystkie mecze awansując do Finału Wojewódzkiego.                                                                                                               

                                                                                                                 Opiekun : Mirosław Rubinkiewicz


Dnia 18.05.2013 r. w Kielcach odbył się Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej Dziewcząt Coca Cola Cup. Bardzo dobry wynik uzyskały zawodniczki z Gimnazjum w Bodzentynie, które zajęły 5 miejsce. Dziewczęta otrzymały dużo nagród w tym również stroje piłkarskie Adidasa.

Nasze zawodniczki grały w następującym składzie :

1.       Patrycja Linek

2.       Karolina Zwada

3.       Aleksandra Kuś

4.       Anna Dyk

5.       Emilia Kisiel

6.       Patrycja Wrzesień

7.       Julia Gostomska

8.       Iga Telka

9.       Aleksandra Lodzińska

10.   Paulina Matla

                                                                       

                                Opiekun : Mirosław Rubinkiewicz


Dnia 11.06.2013 r. w Nowym Korczynie odbył się Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej Dziewcząt ,,Pilkarska Kadra Czeka”. Dziewczęta z Gimnazjum w Bodzentynie zajęły 3 miejsce.

Skład drużyny :

1.       Sylwia Wiśniewska

2.       Patrycja Linek

3.       Karolina Zwada

4.       Aleksandra Kuś

5.       Emilia Kisiel

6.       Anna Dyk

7.       Patrycja Wrzesień

8.       Paulina Matla

9.       Iga Telka

10.   Julia Gostomska

11.   Justyna Bujnowska

12.   Kamila Jeziorska

13.   Zuzanna Sikora

14.   Dominika Kaleta

15.   Dominika Jasińska

16.   Aleksandra Lodzińska

Opiekun : Mirosław Rubinkiewicz

 


Dnia 09-04-2013r.  Gimnazjum w Bodzentynie gościło zawodników Effectora Kielce, Adriana   Staszewskiego (absolwenta naszego gimnazjum) oraz Tomasza Józefackiego.

Zawodnicy Effectora przeprowadzili profesjonalny trening z naszymi zawodniczkami, korygowali błędy, przekazali dużo cennych wskazówek a przede wszystkim wszyscy fajnie się bawili włącznie z uczniami przebywającymi na galerce. Na koniec treningu uczniowie pozowali do pamiątkowych zdjęć z siatkarzami.

                                                                           Opiekun Mirosław Rubinkiewicz

 

 

 

 

 

 

Dnia  26-03-2013r. w Bodzentynie odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowym turnieju Tenisa  Stołowego Dziewcząt. W gronie 9 drużyn dobrze zaprezentowały się uczennice Gimnazjum z Bodzentyna w składzie: Aleksandra Kuś, Karolina Tusień, Ewa Tusień ,

kóre zajęły IV miejsce.

Kolejność turnieju była następująca :

 

 1. Słupia Konecka I
 2. Jędrzejów
 3. Słupia Konecka II
 4. Bodzentyn
 5. Czyżowice
 6. Secemin
 7. Baćkowice
 8. Bałtów
 9. Kielce                                                                

                                                                              Opiekun: Mirosław Rubinkiewicz

 

 

Dnia 14-03-2013 r. w Bodzentynie odbył  się Półfinał Wojewódzki w Koszykówce Dziewcząt. Dobrze wypadły dziewczęta z Gimnazjum w Bodzentynie które zajęły III miejsce. Nasze zawodniczki zrobiły wyraźny postęp w stosunku do zeszłego roku, zdobywając regularnie w każdym spotkaniu po kilkanaście punktów.

Kolejnośc  zawodów:

 1. Starachowice
 2. Kielce
 3. Bodzentyn
 4. Małogoszcz

Nasz zespół wystąpił w składzie:

 1. Aneta Błędzińska
 2. Anna Dyk
 3. Paulina Góźdź
 4. Ewa Jarosińska
 5. Emilia Kisiel
 6. Patrycja Linek
 7. Dominika Rubinkiewicz
 8. Zuzanna Sikora
 9. Karolina Winiarska

                                                                      Opiekun: Mirosław Rubinkiewicz

 

 

 

 

Dnia 12-04-2013r. w Bielinach odbyły się eliminacje Turnieju Piłkarskiego Dziewcząt „Coca-Cola” którego Ambasadorem w tym roku jest Robert Lewandowski.

Bardzo dobrze wypadły zawodniczki Gimnazjum w Bodzentynie, które zajęły II miejsce awansując do dalszego etapu przegrywając jedynie z Mistrzyniami Polski z Daleszyc.

III miejsce zajęły Bieliny a IV Suków.

Nasze zawodniczki wystąpiły  w następującym składzie:

 1. Anna Dyk
 2. Julia Gostomska
 3. Emilia Kisiel
 4. Aleksandra Kuś
 5. Aleksandra Lodzińska
 6. Patrycja Linek
 7. Paulina Matla
 8. Iga Telka
 9. Patrycja Wrzesień
 10. Karolina Zwada                                          

                                                             Opiekun: Mirosław Rubinkiewicz

 

 

 

 

 

Dnia 11-04-2013r. w Bałtowie odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt. W gronie 22 zespołów z dobrej strony pokazały się zawodniczki Gimnazjum w Bodzentynie, które zajęły VIII miejsce. Poziom zawodów był bardzo wyrównany,  przykładem może być to że do IV miejsca zabrakło naszym zawodniczkom czterech punktów.

Skład naszej drużyny :

 

1.      Julia Gostomska

2.      Aleksandra Kuś

3.      Aleksandra Lodzińska

4.      Paulina Matla

5.      Weronika Matysek

6.      Zuzanna Sikora

7.      Patrycja Wrzesień

8.      Karolina Zwada

                                                                   Opiekun: Mirosław Rubinkiewicz

 

 

 

Dnia 19-03-2013r. w Bodzentynie odbył się Półfinał Wojewódzki w Siatkówce Dziewcząt. Nasze siatkarki znowu pokazały się z jak najlepszej strony wygrywając kolejny turniej w tym roku. W meczu o I miejsce pokonały Kielce 23 awansując do Wielkiego Finału który odbędzie się w Ostrowcu Świętokrzyskim dn.18-04-2014.

Skład naszego Gimnazjum:

 

1.      Aneta Błędzińka

2.      Anna Dyk

3.      Paulina Góźdź

4.      Ewa Jarosińska

5.      Olga Kuś

6.      Beata Łakomiec

7.      Weronika Matysek

8.      Kinga Piwko

9.      Dominika Rubinkiewicz

10.  Karolina Winiarska

11.  Sylwia Wiśniewska

 

                                                   Opiekun: Mirosław Rubinkiewicz

 


Wygrana :

 

Dnia 16.10.2012 r.  odbył się Finał Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych który odbył się w Bodzentynie na boisku ,, Łysicy „ .  Bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki z Gimnazjum z Bodzentyna , które wystąpiły gościnnie wygrywając cały turniej .

Skład Drużyny :

1.Patrycja Linek

2.Olga Kuś

3.Karolina Zwada

4.Aleksandra Jaguś

5.Paulina Matla

6.Julia Gostomska

7.Anna Dyk

8.Emilia Kisiel

9.Patrycja Wrzesień

10.Jolanta Wzorek

11.Aleksandraa Kuś

12.Iga Telka

13.Karolina Tusień

14.Weronika Matysek

15.Anna Kułaga

Opiekun :

Mosław Rubinkiewicz

 


 

 

Sztafety

08.10.2012 w Nowinach odbyły się Wojewódzkie Biegi Sztafetowe . W gronie 26 szkół z całego Województwa  bardzo dobrze wypadły zawodniczki z Gimnazjum w Bodzentynie , które zajęły 6 miejsce .

Oto skład sztafety :

1.Weronika Matysek

2.Karolina Zwada

3.Emilia Kisiel

4.Anna Dyk

5.Aneta Kisiel

6.Zuzanna Sikora

7.Julia Gostomska

8.Jolanta Wzorek

9.Aleksandra Jaguś

10.Patrycja Wrzesień

Opiekun :

Mirosław Rubinkiewicz


 

,, Puchar Tuska „

Zawodniczki Gimnazjum z Bodzentyna wygrały eliminacje w piłce nożnej , które odbyły się 13.09.2012 r. w Bodzentynie , awansując do eliminacji Wojewódzkich w Skarżysku – Kamiennej . Po czterech zwycięstwach dziewczyny przegrały w finale z gospodarzami turnieju .

Oto skład naszej drużyny :

1.Julia Gostomska

2.Olga Kuś

3.Iga Telka

4.Anna Kułaga

5.Dominika Kaleta

6.Michalina Biskup

7.Aleksandra Lodzińska

8Justyna Bojdowska

Opiekun :

Mirosław Rubinkiewicz


 

,, Orlik Volleymania „

Dnia 08.09.2012 r. we Wzdole Rządowym odbyły się eliminacje w siatkówce dziewcząt  ,, Orlik Volleymania „ . Organizatorami tych rozgrywek są : Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski związek Piłki Siatkowej. Bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki z Gimnazjum w Bodzentynie , które wygrały w finale z Gimnazjum nr. 2 Starachowicami  i tym samym dziewczyny awansowały do Finału Wojewódzkiego , który odbył się w Skarżysku – Kamiennej . W gronie najlepszych drużyn z Województwa nasze zajęły bardzo dobre 5 miejsce  , wystąpiły w następującym składzie :

1.Domnika Rubinkiewicz

2.Paulina Góźdź

3.Aneta Błędzińska

4.Sylwia Wiśniewska

5.Weronika Matysek

6.Emilia Kisiel

7.Karolina Winiarska

Opiekun :

Mirosław Rubinkiewicz


 

Duży sukces !

Dnia 01.10.2012 r. w Łopusznie odbył się Finał Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt. Nasze zawodniczki po bardzo dobrym meczu zajęły 2 miejsce  przegrywając w finale z Gimnazjum Łopuszno 0 : 1  .

Trzy pierwsze miejsca awansowały do Półfinału Wojewódzkiego .

Skład naszej drużyny :

1.Anna Dyk

2.Emilia Kisiel

3.Patrycja Linek

4.Karolina Zwada

5.Patrycja Wrzesień

6.Jolanta Wzorek

7.Paulina Matla

Podziękowanie należy się Panu Mateuszowi Matyskowi za zorganizowanie nam transportu.

Opiekun :

Mirosław Rubinkiewic


TRENING Z FARTEM KIELCE

W dniu 11.05.2012 roku w Gimnazjum Bodzentyn odbył się trening młodzieży gimnazjalnej z siatkarzami Farta Kielce.

W zajęciach uczestniczyła grupa 14 dziewcząt:

 1. Dyk Anna
 2. Łakomiec Beata
 3. Linek Patrycja
 4. Piwko Kinga
 5. Kisiel Emilia
 6. Kisiel Aneta
 7. Góźdź Paulina
 8. Błędzińska Aneta
 9. Winiarska Karolina
 10. Rubinkiewicz Dominika
 11. Sitek Karolina
 12. Jarosińska Ewa
 13. Graba Klaudia
 14. Jamrożek Monika

Trening przeprowadził Rafał Buszek i Rafał Sokołowski. Zajęcia trwały 2 godziny. Po treningu uczennice otrzymały drobne upominki i autografy oraz zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.

Zobacz galerię zdjęć.                                                              Opiekę nad dziewczętami Gimnazjum Bodzentyn sprawowali Mirosław Rubinkiewicz i Danuta Kolasa.


PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

            15 maja 2012 roku w Bodzentynie odbył się Półfinał Wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt.

W rozgrywkach rywalizowało 5 zespołów.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce Gimnazjum Daleszyce

II miejsce Gimnazjum Bodzentyn

III miejsce Gimnazjum nr 4 Kielce

IV miejsce Gimnazjum Iwaniska

V miejsce Gimnazjum Zbludowice

Nasze gimnazjum reprezentowały zawodniczki:

 1. Anna Dyk
 2. Emilia Kisiel
 3. Klaudia Graba
 4. Adriana Telka
 5. Martyna Stodulska
 6. Aleksandra Janik
 7. Agata Szafraniec
 8. Patrycja Wrzesień
 9. Patrycja Linek
 10. Karolina Zwada
 11. Justyna Podkańska
 12. Jolanta Wzorek

Zobacz galerię zgjęć.                                                                             Opiekunami dziewcząt z Gimnazjum w Bodzentynie byli Mirosław Rubinkiewicz i Danuta Kolasa.


MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM

         W dniach 18 i 20.04.2012 roku odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym w Brzegu Dolnym.

Gimnazjum Bodzentyn reprezentowały uczennice:

 1. Aleksandra Kuś
 2. Karolina Tusień
 3. Dominika Jasińska

Nasze dziewczęta zajęły 13 miejsce. Jest to duży sukces naszych zawodniczek.

Zobacz galerię zdjęć.                                                            Opiekunem dziewcząt Gimnazjum Bodzentyn jest Mirosław Rubinkiewicz.

 


FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT „PIŁKARSKA KADRA CZEKA”

W dniu 17.05.2012 roku w Daleszycach odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI w piłce nożnej dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka” w którym nasze dziewczęta zajęły III miejsce.

Gimnazjum Bodzentyn reprezentowały zawodniczki w składzie:

 1. Anna Dyk
 2. Emilia Kisiel
 3. Klaudia Graba
 4. Adriana Telka
 5. Martyna Stodulska
 6. Aleksandra Janik
 7. Agata Szafraniec
 8. Patrycja Wrzesień
 9. Patrycja Linek
 10. Karolina Zwada
 11. Justyna Podkańska
 12. Jolanta Wzorek
 13. Aleksandra Jaguś
 14. Karina Lach
 15. Paulina Matla
 16. Dominika Rubinkiewicz
 17. Karolina Tusień
 18. Paulina Góźdź

Warto wspomnieć, że 5 naszych zawodniczek zostało powołanych

do kadry województwa w piłce nożnej dziewcząt.

Są to:

 1. Aleksandra Janik
 2. Zwada Karolina
 3. Patrycja Wrzesień
 4. Anna Dyk
 5. Emilia Kisiel

 Zobacz galerię zdjęć.                                                                                                                          Opiekunami drużyny dziewcząt z Gimnazjum w Bodzentynie byli Mirosław Rubinkiewicz i Danuta Kolasa.


SUKCES GIMNAZJALISTEK Z BODZENTYNA

            Dnia 2.04.2012 roku odbył się Finał Wojewódzki
w Tenisie Stołowym Dziewcząt w
Bilczy. Nasze gimnazjalistki osiągnęły ogromny sukces wygrywając wszystkie pojedynki z 9 zespołami. Tym samym awansowały do Zawodów Ogólnopolskich w Tenisie Stołowym, które odbędą się w terminie 18-20 kwietnia2012r. Dziewczęta znalazły się w gronie najlepszych 16-tu zespołów w Polsce.

   Nasze gimnazjum reprezentowały zawodniczki:                                              

                             Karolina Tusień        
                             Aleksandra Kuś
  
                           Dominika Jasińska   
                                                                                                                                                                                                                                                Opiekun  drużyny:                                                                                                                                                               Mirosław Rubinkiewicz


PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT SKARŻYSKO-KAMIENNA

Dnia 3.04.2012r. w Skarżysku-Kamienna odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
W zawodach brało udział 6 zespołów. Wygrało Gimnazjum nr2 w Skarżysku-Kamienna.
  Nasz zespół zajął 4 miejsce.

 

Skład naszej drużyny: Dominika Rubinkiewicz, Karolina Sitek, Ewa Jarosińska, Karolina Winiarska, Aneta Będzińska, Paulina Góźdź, Anna Dyk , Emilia Kisiel, Beata Łakomiec, Monika Jamrożek, Klaudia Graba, Adriana Telka, Aneta Kisiel.

                                                                    Opiekunowie: Mirosław Rubinkiewicz, Szymon Sikora


Mecz Piłki Siatkowej FART Kielce- ZAKSA Kędzierzyn Koźle

   Dnia 21.03.2012r. liczna grupa uczniów z Gimnazjum w Bodzentynie   wzięła  udział w wyjeździe na mecz piłki siatkowej PLUS LIGI pomiędzy Fartem Kielce i Kędzierzynem Koźle w Kielcach.
Mecz zakończył się zwycięstwem ZAKSY Kędzierzyn Koźle.
Nasi uczniowie kibicując spędzili czas w atmosferze pełnej emocji.
Po meczu otrzymali autografy i zrobili pamiątkowe zdjęcia.

            Opiekunami uczniów byli: Mirosław Rubinkiewicz, Danuta Kolasa i Zdzisław Toporkiewicz.


   

Mecz Piłki Siatkowej
FART Kielce-SKRA Bełchatów

w Kielcach

         Dnia 17.12.2011r. liczna grupa uczniów z Gimnazjum w Bodzentynie wzięła udział w wyjeździe na mecz piłki siatkowej PLUS LIGI pomiędzy Fartem Kielce i Skrą Bełchatów w Kielcach.

Mecz zakończył się zwycięstwem SKRY Bełchatów. Nasi uczniowie poznawali obiekt sportowy Halę Legionów w Kielcach, uczyli się roli kibica oraz rozwijali zainteresowania sportowe.
Po meczu otrzymali autografy od ulubionych zawodników rywalizujących drużyn oraz zrobili pamiątkowe zdjęcia.

Wszyscy uczniowie bawili się w fantastycznej atmosferze.

        Opiekunami uczniów byli Mirosław Rubinkiewicz, Danuta Kolasa i Dariusz Świetlik.


Półfinał Wojewódzki Piłki Koszykowej Dziewcząt

 

         Dnia 28.03.2012r. w Bodzentynie odbył się Półfinał Wojewódzki w Koszykówce Dziewcząt.
Pierwszy raz w historii naszej szkoły w tego typu zawodach wystąpiły podopieczne Mirosława Rubinkiewicza. Nasze dziewczęta zaprezentowały się z dobrej strony zajmując IV miejsce.
Zawody wygrały dziewczęta z Gimnazjum w Starachowicach, które są wieloletnimi mistrzyniami.

Skład naszej drużyny:

 1. Dyk Anna
 2. Kisiel Emilia
 3. Góźdź Paulina
 4. Winiarska Karolina
 5. Błędzińska Aneta
 6. Kisiel Aneta
 7. Linek Patrycja
 8. Graba Klaudia
 9. Telka Adriana
 10. Jamrożek Monika

Finał Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt
    Dnia 8.03.2012r. w Zagnańsku odbył się Finał Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych.  W zawodach brało udział 8 drużyn. Nasze zawodniczki zajęły V miejsce, przegrywając decydujący mecz o wejście do finału z Gimnazjum w Daleszycach po wyrównanym trzy setowym pojedynku.
Skład naszej drużyny:
Dyk Anna
Kisiel Emilia
Linek Paulina
Graba Klaudia
Sitek Karolina
Rubinkiewicz Dominika
Jamrożek Monika
Błędzińska Aneta
Podkańska Justyna
Telka Adriana
Winiarska Karolina
Jarosińska Ewa
Góźdź Paulina
Łakomiec Beata

Opiekunami drużyny dziewcząt byli:
Mirosław Rubinkiewicz i Danuta Kolasa


Półfinał Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców
    
W dniu 1.03.2012r. we Wzdole Rządowym odbył się Półfinał Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców. W turnieju tym wystąpiło 7 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.
Trafiliśmy do grupy z Bielinami, Łagowem i Wzdołem Rządowym.
Oto wyniki jakie osiągnęliśmy:
Bodzentyn – Bieliny 2:0
Bodzentyn – Wzdół 1:2
Bodzentyn – Łagów 2:0
W meczu półfinałowym spotkaliśmy się z Rudkami wygrywając 2:1.
W emocjonującym meczu finałowym przegraliśmy 2:1. Mimo porażki awansowaliśmy do Finału Powiatu.

Skład drużyny:
Dekiel Bartłomiej
Rubinkiewicz Mikołaj
Siemoński Bartłomiej
Skiba Paweł
Graba Dawid
Filip Szczurek
Lesisz Mateusz
Białek Radosław
Tusień Konrad
Biskupski Tomasz
Głuszek Kamil

    Opiekun:
Jarosław Szczurek

 


Półfinał Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

    W dniu 2.03.2012r. w Bodzentynie odbył się Półfinał Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych .
W zawodach brało udział 7 drużyn.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Gimnazjum Nowa Słupia
II miejsce – Gimnazjum Bodzentyn
III miejsce – Gimnazjum Rudki
IV miejsce – Gimnazjum Wzdół Rządowy
V miejsce – Gimnazjum Wola Jachowa
VI miejsce – Gimnazjum Łagów
VII miejsce – Gimnazjum Bieliny

    Nasze gimnazjalistki zajmując II miejsce wywalczyły sobie awans do Finału Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Zagnańsku.

Gimnazjum Bodzentyn reprezentowały:
Dyk Anna
Kisiel Emilia
Linek Patrycja
Graba Klaudia
Sitek Karolina
Rubinkiewicz Dominika
Jamrożek Monika
Błędzińska Aneta
Podkańska Justyna
Telka Adriana
Winiarska Karolina
Jarosińska Ewa
Góźdź Paulina
Łakomiec Beata
Opiekunami drużyny dziewcząt byli:
Mirosław Rubinkiewicz, Danuta Kolasa i Szymon Sikora


Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym
    
Dnia 12.03.2012r. w Szewnej odbył się Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym.
Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze dziewczęta wygrywając zdecydowanie, nie tracąc żadnego seta.
Dziewczęta naszego gimnazjum awansowały do Finału Wojewódzkiego.

Wyniki turnieju:
I miejsce – Gimnazjum Bodzentyn
II miejsce – Gimnazjum Baćkowice
III miejsce – Gimnazjum Szewna
IV miejsce – Gimnazjum Samborzec
V miejsce – Gimnazjum Łoniów

Skład naszej drużyny:
Tusień Karolina
Kuś Aleksandra
Jasińska Dominika
    
    Opiekun:
Mirosław Rubinkiewicz


Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych

Dziewczęta: 2800m  Vm - P. Matla, VIII m W. Matysek

Chłopcy: 3200m - VIII m D. Dyk, IX m E. Niemaszewski


Bieg - Strawczyn 2012 - II miejsce drużynowo

1m - B. Siemoński (na 2000m)

2m - Weronika Matysek (na 1000m)

3m - Anna Sobieraj (na 1500)


III Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego 22.10.2011r. Skarżysko Kam.

Dziewczęta 600m - V m. A. Sobieraj, 9m. W. Matysek, XIm. K. Graba

Chłopcy 1000m - XI m. - E. Niemaszewski


V rzut Świętokrzyskiej Ligi Bilardowej - Połaniec
III miejsce drużynowo; 15 zawodników; Chłopcy: Vm- Białek, VIIm M. Rubinkiewicz, XIIm Głuszek, XVIIIm F. Szczurek; Dziewczęta: V m D. Bzówka, IX m D. Mróz, XV m K. Biskup


WSPANIAŁY SUKCES

        W dniu 16.05.2011 na boisku „Łysicy” drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Bodzentynie wygrała 1:0 z Promnikiem Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej z cyklu „Piłkarska Kadra Czeka” zapewniając sobie awans do Wielkiego Finału, gdzie zmierzy się z Daleszycami, a stawką będzie wyjazd i reprezentowanie naszego województwa na Mistrzostwach Polski w Opolu. Podopieczne Mirosława Rubinkiewicza i Danuty Kolasy rozegrały bardzo dobry mecz, a złotą bramkę, która dała awans zdobyła Monika Gajdzińska. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Promnik to trzykrotny zwycięzca.

Nasze zawodniczki wystąpiły w następującym składzie:

Klaudia Graba 2d, Justyna Podkańska 2d, Karina Lach 2d, Adriana Telka 2d, Martyna Stodulska 2d, Monika Gajdzińska 3c, Joanna Wzorek 3d, Daria Miśkiewicz 3d, Katarzyna Wzorek 3d, Anna Dyk 1a, Patrycja Linek 1a, Emilka Kisiel 1a, Klaudia Tusień 1d, Jolanta Wzorek 1e, Patrycja Wzorek 6, Karolina Zwada 6.

Opiekunowie:

Mirosław Rubinkiewicz

Danuta Kolasa

 

 


Finał Wojewódzki

Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt

 „Piłkarska Kadra Czeka”

 

         W dniu 9.06.2011 roku w Daleszycach odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt z cyklu „Piłkarska Kadra Czeka”.

Po wyrównanym meczu Gimnazjum z Daleszyc wygrało z Gimnazjum  w Bodzentynie 1:0

         Nasze zawodniczki wystąpiły w następującym składzie:

Klaudia Graba,Justyna Podkańska, Adriana Telka, Martyna Stodulska, Karina Lach, Marcelina Staszewska, Agata Szafraniec, Monika Gajdzińska, Joanna Wzorek, Daria Miśkiewicz, Katarzyna Wzorek, Anna Dyk, Emilia Kisiel, Patrycja Linek, Karolina Zwada, Patrycja Wrzesień, Karolina Tusień, Jolanta Wzorek.

                                                                                                                                           Opiekunowie:

     Mirosław Rubinkiewicz

Danuta Kolasa

 


Dnia 25.03.2011r. w Starachowicach odbył się Półfinałowy Turniej Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
Nas
ze zawodniczki spisały się dobrze zajmując IV miejsce w gronie VI zespołów.

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:
I miejsce  Gimnazjum Skarżysko-Kamienna
II miejsce  Gimnazjum Starachowice
III miejsce  Gimnazjum Kielce
IV miejsce Gimnazjum Bodzentyn
V miejsce Gimnazjum Starachowice
VI miejsce Gimnazjum Mirzec

Opiekunami naszego zespołu byli Mirosław Rubinkiewicz i Anna Dyk.


Historyczny Sukces Bodzentyńskich Gimnazjalistek

                W dniach 31.03.-01.04.2011r. w Gimnazjum im. mjr. Jana Piwnika „Ponurego” w Bodzentynie odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych.

Nasze tenisistki po raz pierwszy w historii naszej szkoły zajęły II miejsce na 9 zespołów w Finale Wojewódzkim Tenisa Stołowego.

Wyniki odbytych zawodów przedstawiają się następująco:

W GRUPIE DZIWCZĄT:

I miejsce                 Gimnazjum Słupia Konecka I

II miejsce               Gimnazjum Bodzentyn

III miejsce               Gimnazjum Słupia Konecka II

IV miejsce               Gimnazjum Chęciny

W GRUPIE CHŁOPCÓW:

I miejsce                 Gimnazjum Bilcza

II miejsce                Gimnazjum Koprzywnica

III miejsce              Gimnazjum Jędrzejów

IV miejsce              Gimnazjum Chęciny

Opiekunami byli: Mirosław Rubinkiewicz, Anna Dyk, Danuta Kolasa


 I MIEJSCE W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM W TENISIE STOIŁOWYM DZIEWCZĄT

 

 DNIA 10 MARCA 2011R. W GIMNAZJUM W BODZENTYNIE ODBYŁ SIĘ PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.
WYNIKI PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:
W kategorii dziewcząt I miejsce i tym samym awans do Finału Wojewódzkiego zdobyło Gimnazjum Bodzentyn w składzie: Paulina Starnawska i Wioletta Gryz.
W kategorii chłopców I miejsce zdobyło Gimnazjum Nr 2 Rudki.

Opiekunami zwycięskiej drużyny z Bodzentyna byli: Mirosław Rubinkiewicz i Anna Dyk.

 


WSPANIAŁY SUKCES BODZENTYŃSKICH GIMNAZJALISTEK

      Dnia 30 listopada 2010r. w Gimnazjum w Bodzentynie odbył się Finał Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt. W zawodach brało udział 14 zespołów w tym dwie drużyny z Gimnazjum z Bodzentyna.
     
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, w tym gronie bardzo dobrze zaprezentowały się nasze obie drużyny, które zajęły 2 i 3 miejsce w zawodach. Trzy pierwsze zespoły awansowały do Półfinału Wojewódzkiego.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce Gim. Chęciny
II miejsce Gim. Bodzentyn I
III miejsce Gim. Bodzentyn II
IV miejsce Gim. Wola Jachowa
V miejsce Gim. Jaworzno
VI miejsce Gim. Ćmińsk

Warto wspominać, że pierwszy raz w historii Turnieju Powiatowego do Półfinału Wojewódzkiego awansowały dwa zespoły z jednej szkoły.

Nasze drużyny grały w następującym składzie:

Bodzentyn I – Starnawska Paulina, Gryz Wioletta

Bodzentyn II – Tusień Karolina, Podkańska Justyna

Do zawodów dziewczęta przygotowywali:

Mirosław Rubinkiewicz, Anna Dyk, Danuta Kolasa.


Sukces Naszych Szczypiornistek

       Dnia 29.10.2010r. w Gimnazjum w Bodzentynie odbył się Finał Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Bardzo dobrze reprezentowały się dziewczęta z naszego Gimnazjum w Bodzentynie, które zajęły II miejsce ulegając w finale Gimnazjum z Pierzchnicy po wyrównanym meczu 9:10.
Obydwie drużyny awansowały do Półfinału Wojewódzkiego.

Nasze dziewczęta grały w następującym składzie:

 • Monika Gajdzińska
 • Klaudia Graba
 • Jolanta Bzymek
 • Adriana Telka
 • Aleksandra Dąbrowska
 • Anna Dyk
 • Patrycja Linek
 • Daria Miśkiewicz
 • Justyna Graba

Opiekunami drużyny byli Mirosław Rubinkiewicz i  Szymon Sikora.

 


Finał Powiatu W Piłce Nożnej Dziewcząt

            Dnia 9 listopada 2010r. w Strawczynie rozegrany został Finał Powiatu w piłce nożnej dziewcząt szkół Gimnazjalnych. W zawodach brało udział 8 drużyn, w tym Gimnazjum Bodzentyn. Dziewczęta zostały podzielone na dwie grupy, po 4 zespoły. W fazie grupowej zajęliśmy II miejsce premiowane awansem do Półfinału. Po zaciętej rywalizacji i wielu staraniom ostatecznie uplasowaliśmy się na 4 pozycji.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Gimnazjum Promnik
II miejsce – Gimnazjum Łopuszno
III miejsce – Gimnazjum Suków
IV miejsce – Gimnazjum Bodzentyn

Gimnazjum Bodzentyn reprezentowały:

 • Miśkiewicz Daria
 • Graba Klaudia
 • Pożoga Anna
 • Telka Adriana
 • Gajdzińska Monika
 • Wzorek Joanna
 • Dyk Anna
 • Dąbrowska Aleksandra
 • Podkańska Justyna
 • Wzorek Katarzyna
 • Linek Patrycja
 • Stodulska Martyna
 • Lach Karina
 • Dyk Justyna

Opiekunami drużyny dziewcząt byli: Mirosław Rubinkiewicz i Anna Dyk.


Sukces Naszego Gimnazjum

         Dnia 6.10.2010r na boisku Łysicy odbył się  Powiatowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt.

W zawodach brały udział cztery zespoły:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chęcinach,

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowinach,

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bodzentynie,

Gimnazjum w Bodzentynie.

Wyniki Półfinałów:

ZSP Bodzentyn – Gimnazjum Bodzentyn 1:3

ZSP Chęciny – ZSP Nowiny 1:1 (w karnych 2:1)

Mecz o trzecie miejsce:     ZSP Bodzentyn – ZSP Nowiny 1:0

Mecz o pierwsze miejsce:     Gimnazjum Bodzentyn – ZSP Chęciny 2:1

Skład zwycięskiej drużyny wyglądał następująco:

 • Daria Miśkiewicz
 • Katarzyna Wzorek
 • Justyna Podkańska
 • Beata Łakomiec
 • Klaudia Graba
 • Anna Dyk
 • Aleksandra Dąbrowska
 • Joanna Wzorek
 • Karina Lach
 • Adriana Telka
 • Monika Gajdzińska
 • Patrycja Linek
 • Anna Pożoga
 • Iwona Sobierajska
 • Justyna Dyk

 Królem strzelców  została Monika Gajdzińska uczennica naszego gimnazjum.

 Opiekunem drużyny dziewcząt Gimnazjum w Bodzentynie był Mirosław Rubinkiewicz.


 GIMNAZJALIŚCI  z  BODZENTYNA  WICEMISTRZAMI  WOJEWÓDZTWA  ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

   

            W dniu 19.10.2010 r. na trasach przełajowych MOSiR  rozegrano Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej  
w Sztafetowych Biegach Przełajowych. 

            Sztafeta chłopców 10x1000 m, reprezentująca Gimnazjum im. mjr. J. Piwnika  „Ponurego” w Bodzentynie, w stawce ponad dwudziestu najlepszych zespołów z całego województwa wywalczyła  srebrny medal.
           
Nasi zawodnicy od pierwszej do ostatniej zmiany toczyli wyrównaną walkę z utytułowanymi zawodnikami z Połańca, przegrywając zaledwie o kilkanaście sekund.
 

Srebrna drużyna wystąpiła w następującym składzie:

Adrian Dudzic, Kamil Głuszek, Bartosz Siemoński, Ernest Niemaszewski, Patryk Dyk, Piotr Pożoga, Daniel Kołomański, Paweł Skiba, Damian Wiśniewski, Dominik Paź, Damian Kalisz, Norbert Tusień, Przemysław Miśkiewicz, Bartosz Dekiel
 i Kamil Stefańczyk.

            Po zakończeniu zawodów nasi zawodnicy otrzymali z rąk Prezesa SZS p. Mariana Barczewskiego okazały puchar ufundowany przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz pamiątkowe dyplomy i medale.


Aktualności

Kontakt

 • Gimnazjum w Bodzentynie
  Gimnazjum im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego"
  ul. Wolności 4
  26-010 Bodzentyn
 • tel/fax: (41)31-15-282

Galeria zdjęć