Zostać przedsiębiorczym

„Zostać przedsiębiorczym”, to program nauczania dla gimnazjum opracowany w ramach projektu „Zostać Przedsiębiorczym - program edukacyjny z multimedialnym pakietem dydaktycznym dla gimnazjum” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet III Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - „Wysoka jakość systemu oświaty”, Działanie 3.5 Projekty innowacyjne”, w tym konkursu zamkniętego nr 4/POKL/2009 pt. Opracowanie i pilotażowe wdrożenie innowacyjnych programów dotyczących m.in. kształcenia w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych i technicznych oraz przedsiębiorczości.

Szczegółowe informacje można przeczytać na stronie http://zostac-przedsiebiorczym.junior.org.pl/pl/o-programie

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przebiegu realizacji projektu "Zostać przedsiębiorczym" w naszym gimnazjum: